Творчий клуб ''Марко та Харко''


Дмитро САМАРІН. У ЗАГСІ

Гумореска з книги "Правосуддя по-американському"У ЗАГСІ

До ЗАГСу прийшли наречений з нареченою. Подати заяву на обруження. Жінка, весільний менеджер, і питає: "Чи добре ви продумали ваше рішення"? Молодий проголошує:"Ваше питання не коректне. Якщо вже я вийшов на трибуну, то, значить, моє рішення продумане". Менеджер до дівчини: "А що скаже наречена?" Дівчина:"Я…"
Молодий одразу втручається:"Рішення ми прийняли консенсусом. Це питання ретельно обговорювалося у фракціях. "Менеджер далі питає: "Що ж спонукало вас зробити цей крок?" Наречена:"Ми покохали одне…" Наречений нетерпляче перебиває свою майбутню половину: "Як що спонукало? Зрозуміло, демографічна ситуація в країні! Населення зменшилося на 3 мільйони чоловік! В цій ситуації ми не можемо залишатися бай-дужими. Народжуваність має перевищувати смертність…" Менеджер: "А знайомі ви з проблемами планування сім'ї та контрацепції?" Наречений: "Наші члени, я маю на увазі членів нашої партії, приділяють дуже велику увагу проблемі контрацепції. Регламент не дозволяє мені докладно зупинитися на цьому питанні, проте… "Менед-жер: "Гаразд-гаразд. А наречена що скаже?"
Наречена: "Я прочитала кілька брошур… Проте брак особистого досвіду…" Наречений перебиває знову: "Досвід ми набудемо. Але у мене питання стосовно регламенту. Я прошу спікера додати мені п'ять хвилин".
Тут менеджер підморгнула нареченій і промовила: "Оголошується перерва на тридцять хвилин для обговорення у фракціях". Потім вона попросила наречену відійти вбік і пошепки поцікавилась: "Ви переконані, що з вашим нареченим все гаразд? Може вам краще забрати вашу заяву?" "Все гаразд, – заспокоїла її дівчина, – просто він у мене депутат Верховної Ради..."
"Он воно що!" – зраділа менеджер. І запросила молодят розписатися в книзі реєстрацій. "У мене за регламентом ще три хвилини.." – почав було молодий. Але менеджер суворо попередила:
"Розписуйтесь, або я взагалі вас позбавлю слова!" "Любий, розпишись", – лагідно промуркотіла наречена. І боляче наступила нареченому на ногу. І той розписався! Дебати завершились! Відтепер регламент життя законодавця буде визначати ДРУ-ЖИ-НА!!Создан 25 апр 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником