Творчий клуб ''Марко та Харко''


Тетяна КАПУСТІНА. Творча біографія.

Творчий шлях молодої письменниці почався ще зі шкільної лави. Її перший вірш, «Квітни, мово наша рідна», був лише програмним твором у третьому класі, і першими критиками його виступали вчителька і рідні, які долучилися до творчого процесу. Звичайно, римов 

**КАПУСТІНА Тетяна Олександрівна** народилася 12 березня 1989 року у м. Києві.
Освіта: заочне навчання — Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут філології, спеціальність — українська мова і література, спеціалізація — українська мова. IV курс.


Творчий шлях молодої письменниці почався ще зі шкільної лави. Її перший вірш, «Квітни, мово наша рідна», був лише програмним твором у третьому класі, і першими критиками його виступали вчителька і рідні, які долучилися до творчого процесу. Звичайно, римовані дев’ятирічною дівчинкою рядки були наївною спробою вмістити у слова глибокий зміст, але вірш заслужив схвальні відгуки, а отримана за нього оцінка «відмінно» показала дівчинці, що вона може писати.
Минали роки. Тетяна продовжувала творчу працю, вдосконалювалася, про що свідчили грамоти та дипломи за призові місця у різноманітних поетичних конкурсах; поетеса стала дійсним членом Малої академії наук України. І врешті світ побачив першу книжечку дев’ятнадцятирічної Тетяни. Це була збірка поезій «Прогулянка під зорями», у яку ввійшли літературні спроби шкільної пори. Підліткові переживання, сумніви, захоплення красою життя, муки першого кохання — ось що читалося в кожному рядку, ось чим була пронизана збірка.
Але вже у цей час Тетяна почала роботу над великим прозовим твором, «Епохою чародіїв», покликаним розповісти історію звичайної дівчини-підлітка, яка стикається з незвичайним світом магії і врешті стає його частиною. Хоча ця робота остаточно віддалила Автора від поезії, попередній поетичний досвід дозволив Тетяні включити до твору віршовані рядки, що якісно не поступаються прозі. Захоплення міфологією, зокрема слов’янською, також додало книзі цікавинки — адже на її сторінках ожили і мавки, і лісовик, і Королева Пущі, а жива фантазія письменниці створила й власних нереальних персонажів — гримлів.
«Епоха чародіїв. Спадкоємиця легенди» — лише перша частина з серії книг про чарівницю Ангеліну, і зараз Тетяна вже працює над продовженням історії.
Автор обіцяє, що й надалі чарівний світ розкриватиме перед читачами нові таємниці, а пригоди чарівників ставатимуть дедалі цікавішими.

*Хронологія: *

2002 р. Грамота за перемогу у ІІІ Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика.

2005 р. Поезії Тетяни Капустіної входять у збірку творчих робіт учасників міського конкурсу учнів навчальних закладів м. Києва «Лірика туристських стежок» (Міжнародний центр дитячого туризму).

2006 р. Грамота за перемогу у районному літературному конкурсі Управління освіти Дніпровського району м. Києва.

2008 р. Робота у видавництві Вадима Карпенка, в цей час бере участь у роботі, як співавтор, над виданнями «Українсько-англійський тематичний словник» та «Словник діалектизмів, запозичень та застарілих слів в українській мові». Виконує роботу редактора та коректора.
У цьому ж видавництві виходить її перша книжка — збірка поезій шкільного періоду «Прогулянка під зорями». Презентація книжки на книжковій виставці у Києві («Медвін», листопад 2008).
Вірші Тетяни Капустіної друкуються в альманасі літературної творчості студентів Національного університету ім. Т. Шевченка «Сполучник».

2009 р. Роман для читачів підліткового віку «Епоха чародіїв. Спадкоємиця Легенди». Видавець Вадим Карпенко. Презентація книжки на книжковій виставці у Києві («Медвін»,Создан 31 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником