Творчий клуб ''Марко та Харко''

Вадим КАРПЕНКО. Алхіміки країни У

Політична сатира. Уривок з ненаписаного роману. 

Країна У – це У-У-У!

 

Де вона знаходиться? У-у-у... Оскільки це певною мірою містична країна, то знаходитися вона може в різних місцях одночасно – під Києвом, у Львові чи Донецьку, на Закарпатті, в Криму... А її постійні та тимчасові мешканці вважають себе обраними – хоча насправді це не завжди так, бо більше серед них призначених і прилаштованих – і живуть турботою про зовнішній світ, тобто турбуються, щоб цей світ не заважав їм виконувати своє призначення, а саме, шукати Філософський Камінь - таку собі речовину чи може що інше (як насправді виглядає той «камінь» ніхто з них достеменно не знає) що допоможе перетворювати будь-які речі (навіть одяг із секенд-хенду) на золото, срібло чи цінні папери, а також вирішувати матеріальні проблеми для себе та соціальні, комунальні, безпекові для зовнішнього світу, змінювати реальний курс національної валюти і навіть зовнішній політичний курс.

Зовнішній світ для мешканців країни У складається з ближчого (Україна) і дальшого (інші країни). Щоб добре орієнтуватися у ближчому світі, вони частіше бувають у дальшому, тому про ближчий знають мало, зокрема їм погано уявляються реальні доходи населення, умови життя пересічних громадян та поняття етики, культури і патріотизму. Поки ще не вдалося зорієнтуватися у ближчому зовнішньому світі вони намагаються зʼявлятися там непомітно – на однакових дорогих джипах з тонованим склом, а дехто й з надійним ескортом. Не можна ж, щоб якась прикра випадковість завадила пошукам Філософського Каменя.

Те, що його пошуки тривають зо два десятки років, мешканців країни У не засмучує, бо багатьом подобається сам процес. Те, що це дещо засмучує мешканців зовнішнього світу в країні У вважається державною таємницею. Щоб випадково її не розголосити, мешканці країни У спілкуються з зовнішнім світом виключно через засоби масової інформації, або через ДТП.

Чи ж усі?..Создан 10 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником